Vrinda.Net.pl - Portal polskiej społeczności Vaisnava
czwartek, 25 kwietnia 2019

Magiczna kuchnia Rati
Vrinda, 15.12.2003 – Maciek Be

Gliwicki Klub Przyjaciół Nieznanego Świata oraz Rati Manjari dasi (Ewa Kmiecik) zapraszają od stycznia 2004 na cykl spotkań pt. "Warsztaty wegetariańskiego gotowania". W ramach warsztatów odbędą się cztery spotkania, zaczynające się od 31 stycznia, kolejno 14 lutego,6 marca i 3 kwietnia. W cenie kursu jest obiad z 5 dań, który uczestnicy kursu przygotują wspólnie z Rati.

Ewa (jej imię duchowe to właśnie Rati Manjari), już piętnaście lat kroczy wegetariańską ścieżką..Bardzo długo była związana z Festiwalem Indii, organizowanym przez Fundację Viva Kultura (www.vivakultura.pl.). Tam w międzynarodowym gronie kucharzy gotowała i zdobywała doświadczenie. Jest autorką kilku poczytnych książek o kuchni wegetariańskiej,m.in. "Wegetarianizm po mistrzowsku. Od kilku lat gotuje dla różnorodnych środowisk, z jej wege cateringu korzystają ekolodzy, muzycy, środowiska religijne i związane z medycyna naturalną.


Jeżeli w jakimkolwiek zakątku Polski znajdzie się przynajmniej pięciu entuzjastów oraz kuchnia do dyspozycji, Rati przyjedzie na Wasze zaproszenie, aby poprowadzić warsztaty Kuchni wegetariańskiej przez duże K. Ma również doświadczenie w obsłudze kulinarnej przyjęć, bankietów i ślubów wegetariańskich.

Oprócz gotowania Ewa także maluje obrazy.

"Kuchnia jest dla mnie sztuką i medytacją, to jak malowanie obrazów, lubię kiedy na talerzu jest kolorowo. Jest różnorodna jak życie... Przyprawy, serce i prostota... ot i cała alchemia"

Zapisy na kurs odbywają się w siedzibie klubu, w Gliwicach na ul. Raciborskiej 1, tel. 230 79 16, zajrzyjcie także na stronę internetową www.feniks.dronet.pl. Z Rati możecie się skontaktować pisząc na adres: rati7@poczta.onet.pl.

Smacznego!!

http://vrinda.net.pl

Wydrukowano z portalu Vrinda.Net.pl

Adres tego artykułu w Internecie:
http://vrinda.net.pl/zdrowie/news.php?lin=&str=2&ser=zdrowie&sek=wegetarianizm&id=921

Copyright 1999-2019 by Vrinda.Net.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny i wykonanie Dharani Design.

Vrinda.Net.pl