kryszna, kriszna, hare, reinkarnacja, indie, festiwal, ISKCON, vaisnava, wschód, religia, sekta, joga, bóg, budda, jezus, duchowość, yoga, wegatarianizm, portal, taniec indyjski, kamasutra
    sobota, 25 maja 2019 
    

Od Redakcji

Współpraca

Kontakty

Autorzy

Katalog stron WWW

Chat Vrinda.Net.pl

Bazar

Newsletter

Pogoda

Komentarze

Forum


Sonda
Czym dla Ciebie jest Hare Kryszna?
Niebezpieczną sektą
Przejściową modą z Ameryki
Grupą nieszkodliwych dziwaków
Jedną z wielu religii
Autentyczną ścieżką prowadzącą do Boga
Nie mam zdania

Powered by PHP

Powered by MySQL


Sotiko - Internet dla Ciebie!


Znalazłeś błąd lub niedziałający link? Napisz do webmastera.
Projekty stron WWW


Kryszna - Źródło wiecznej przyjemnościRegulamin Chata Vrinda.Net.pl


1. W chwili obecnej Chat Vrinda.Net.pl funkcjonuje wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-13:00. Należy się zatem liczyć z tym, że w pozodtałych godzinach i dniach może tu nikogo nie być. Ponadto tylko we wskazanym okresie mozłiwe jest uczestniczenie w rozmowach operatora i tym samym egzekwowanie zasad niniejszego Regulaminu.

2. Chat Vrinda.Net.pl przeznaczony jest do celów komunikacyjnych pomiędzy członkami polskiej społeczności Vaisnava oraz osobami zainteresownymi zasadami i systemem wartości propagowanymi przez ową społeczność.

3. Chat Vrinda.Net.pl opiera się o darmowy aplet Java dostarczany przez firmę PolChat, jednak Redakcja Vrinda.Net.pl zastrzega sobie prawo do charakteru niepublicznego Chata. Dlatego poza portalem Vrinda.Net.pl Chat ten nie jest nigdzie więcej dostępny.

4. Jako że aplet firmy PolChat jest produktem darmowym, wszyscy jego użytkownicy muszą zgodzić się na oglądanie banerów reklamowych emitowanychj przez jego dostawcę.

5. W czasie rozmów na Chacie Vrinda.Net.pl zabrania się używania niecenzuralnych słów i pisania treści obraźliwych dla innych użytkowników oraz osób nieobecnych. W przypadku złamania tej zasady autor niechcianych treści zostanie bez wcześniejszego uprzedzenia wyproszony z Chata. Jeżeli jednak sytuacja będzie się powtarzała, osobie takiej zostanie odebrane prawo wstępu na Chata Vrinda.Net.pl. Administrator ma prawo nie udzielania w takim przypadku żadnych dodatkowych wyjaśnień.

6. Chat Vrinda.Net.pl jest narzędziem służącym do wymiany informacji, nie zaś prowadzenia sporów i kłótni na temat tego, która droga życiowa jest najlepsza. Redakcja Vrinda.Net.pl za priorytet stawia sobie tezę, że każdy ma prawo podążać obraną przez siebię drogą i nikt nie powiniem mu w tym przeszkadzać ani się wywyższać sądząc, że jego wybór jest lepszy. Nie przestrzeganie tej zasady pociągnie za sobą wyproszenie z Chata, a w przypadku powtarzających się ataków odebraniem prawa dostępu.

7. Okazjonalnie planuje się przeprowadzanie chatów ze specjalnymi gośćmi, które nie będą rozmowami publicznymi, zaś dostęp do nich otrzymywać będą jedynie wybrane osoby. Redakcja Vrinda.Net.pl nie jest zobowiązana do publicznego informowania o zamiarze zorganizowania specjalnego chata i nikt, kto na takie rozmowy nie zostanie zaproszony nie ma powinien zgłaszć na ten temat swych zastrzeżeń.

8. Aby móc uczestniczyć w rozmowach na Chacie Vrinda.Net.pl konieczne jest wcześniejsze zalogowanie się. Każdy obecny na Chacie musi posiadać unikalny identyfikator użytkownika (nick). Może się zdarzyć, że ktoś wcześniej zalogował się z takim nickiem, jaki ktoś chciał użyć – w takiej przypadku należy podać inny identyfikator. Aby uniknąć podobnej sytuacji najlepiej udać się na stronę firmy PolChat (http://www.polchat.pl) i tam zarejestrować na stałe swój identyfikator. Operacja ta wymaga podania hasła, które trzeba później podawać przy każdorazowym logowaniu się do Chata Vrinda.Net.pl. Użytkownik zarejestrowany ma pierwszeństwo w używaniu określonego nicka.

9. Użytkownicy Chata Vrinda.Net.pl przed rozpoczęciem rozmów powinni zapoznać się z instrukcją obsługi apletu chatowego, którą udostępnia jego autor – firma PolChat (http://www.polchat.pl).

10. Aby uzyskać jakiekolwiek dodatkowe przywileje na Chacie Vrinda.Net.pl należy zwrócić się ze stosowna prośbą do aktualnego operatora Chata.

11. Przyjmuje się, że każda z osób uczestnicząca w rozmowach na Chacie Vrinda.Net.pl zapoznała się z niniejszym Regulaminem i w pełni się z nim zgadza.

  Chat Vrinda.Net.pl     Stali bywalcy     Pomoc     Rejestracja  
 
  Redakcja     Współpraca     Kontakt     Newsletter     Statystyki  
| |   Ustaw jako stronę startową   |   Poleć nas znajomemu   |
 
 

Copyright 1999-2019 by Vrinda.Net.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny i wykonanie Dharani Design.

Vrinda.Net.pl
 
Strona startowa Vedanta OnLine Katalog stron WWW