kryszna, kriszna, hare, reinkarnacja, indie, festiwal, ISKCON, vaisnava, wschód, religia, sekta, joga, bóg, budda, jezus, duchowość, yoga, wegatarianizm, portal, taniec indyjski, kamasutra
    poniedziałek, 21 stycznia 2019 
    

Od Redakcji

Współpraca

Kontakty

Autorzy

Katalog stron WWW

Chat Vrinda.Net.pl

Bazar

Newsletter

Pogoda

Komentarze

Forum


Sonda
Czym dla Ciebie jest Hare Kryszna?
Niebezpieczną sektą
Przejściową modą z Ameryki
Grupą nieszkodliwych dziwaków
Jedną z wielu religii
Autentyczną ścieżką prowadzącą do Boga
Nie mam zdania

Powered by PHP

Powered by MySQL


Sotiko - Internet dla Ciebie!


Znalazłeś błąd lub niedziałający link? Napisz do webmastera.
Bazar Vrinda.Net.pl


ZESPÓŁ REDAKCYJNY
Kontakt
Vrinda, 04.07.2001 14:58 — Zespół redakcyjny
Aktualizacja 07.08.2001 10:34

W celu skontaktowania się z zespołem redakcyjnym portalu Vrinda.Net.pl pisz na jeden z poniższych adresów e-mail lub skorzystaj z podanych numerów telefonu.

Dharanikanta das
(Redaktor Naczelny)
dharani@vrinda.net.pl
tel. kom. 0503 580 224

Jayatam Jaya Sila das
(Reporter)
jayatam@vrinda.net.pl
tel. kom. 0608 162 573

Bhn. Anna Szwapczyńska
(Redaktor)
annas@vrinda.net.pl
tel. kom. 0603 399 785

Bh. Wojciech Boguszewski
(Serwis Wiadomości – Newsy)
newsy@vrinda.net.pl

Bh. Yoyo
(Serwis Kultura – Muzyka)
yoyo@vrinda.net.pl

Webmaster
webmasters@vrinda.net.pl


Sentencja
"Ten, kto cię chwali jest twym największym wrogiem, a kto karci najlepszym przyjacielem."
Bhaktisiddhanta Sarasvati Thakur

Więcej

Newsletter
TAK, od tej chwili chcę otrzymywać, pod mój adres e-mail, Newsletter Vrinda.Net.pl
z info o nowościach na portalu.
Imię i nazwisko


Adres e-mail




Info

Fotoreportaż
review
20.09.2016
Więcej

 
  Redakcja     Współpraca     Kontakt     Newsletter     Statystyki  
| |   Ustaw jako stronę startową   |   Poleć nas znajomemu   |
 
 

Copyright 1999-2019 by Vrinda.Net.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny i wykonanie Dharani Design.

Vrinda.Net.pl
 
Strona startowa Vedanta OnLine Katalog stron WWW