kryszna, kriszna, hare, reinkarnacja, indie, festiwal, ISKCON, vaisnava, wschód, religia, sekta, joga, bóg, budda, jezus, duchowość, yoga, wegatarianizm, portal, taniec indyjski, kamasutra
    niedziela, 26 maja 2019 
    

Od Redakcji

Współpraca

Kontakty

Autorzy

Katalog stron WWW

Chat Vrinda.Net.pl

Bazar

Newsletter

Archiwum

Subskrybcja

Pogoda

Komentarze

Forum


Sonda
Czym dla Ciebie jest Hare Kryszna?
Niebezpieczną sektą
Przejściową modą z Ameryki
Grupą nieszkodliwych dziwaków
Jedną z wielu religii
Autentyczną ścieżką prowadzącą do Boga
Nie mam zdania

Powered by PHP

Powered by MySQL


Sotiko - Internet dla Ciebie!


Znalazłeś błąd lub niedziałający link? Napisz do webmastera.
Projekty stron WWW


Newsletter Vrinda.Net.pl Nr 15
24 stycznia 2002

Hare Kryszna

Minęła dłuższa chwila od ostatniego mailingu, ale nie oznacza to bynajmniej, że nic nie robiliśmy, czego dowodzą choćby wieści na stronie startowej. Oto info o nowościach, które już dzisiaj znajdziesz na Vrinda.Net.pl.

1. Największą nowością i jednocześnie najpoważniejszą zmianą na portalu jest możliwość komentowania wszystkich artykułów, które publikujemy. Pod każdym tekstem znajduje się teraz prosty formularz, pozwalający wypowiedzieć się na temat właśnie przeczytanego tekstu. Trzeba tylko pamietać o tym, by zawsze wypełnić wszystkie pola tego formularza. Poniżej zamieszczamy link do przykładowego artykułu, ale analogicznie skomentować można każdy inny artykuł i news. Co więcej komentować można też wcześniejsze wypowiedzi naszych
czytelników.
vrinda.net.pl/wiadomosci/news.php?lin=2&str=&ser=wiadomosci&sek=aktualnosci&id=262

2. Jeśli uważasz, że Vrinda.Net.pl zasługuje na polecenie go znajomym, to skorzystaj z niewielkiego modułu umieszczonego w prawym górnym rogu strony startowej, by powiadomić dowolną osobę o istnieniu naszego portalu. Po kliknieciu w link Wyślij, otworzy się nowe okienko z formularzem, w którym możesz wpisać dowolną treść maila i wskazać jego odbiorcę. Tak jak wcześniej, wymagane jest tu wypełnienie wszystkich pól – w przeciwnym razie mail nie zostanie wysłany.
vrinda.net.pl

3. W kilku ogrodach (Wiadomości – Polska, Świat, Indie, Prasa, Fotoreportaże, Filozofia, Wykłady) przybył link na dole strony o treści Lista, który pozwala zobaczyć na raz listę 40 wiadomości lub artykułów publikowanych w danym dziale. Jest to naszym zdaniem spore ułatwienie w przeglądaniu starszych tekstów i poszukiwaniu żądanego tytułu.
vrinda.net.pl/wiadomosci/index.php
vrinda.net.pl/wiadomosci/swiat.php
vrinda.net.pl/wiadomosci/indie.php
vrinda.net.pl/wiadomosci/prasa.php
vrinda.net.pl/wiadomosci/fotoreport.php
vrinda.net.pl/filozofia/index.php
vrinda.net.pl/filozofia/wyklady.php

4. Dział Wykłady w ogrodzie Filozofia jest niemal codziennie zasilany starszymi wykładami Trivikrama Swamiego, Kryszna-kserty Prabhu i innych guru. Jeśli posiadasz w swych zbiorach pozycje, których nie ma jeszcze w naszym archiwum, to bardzo prosimy o ich udostępnienie. Oczywiście mówimy tu o postaci elektronicznej tych wykładów.
vrinda.net.pl/filozofia/wyklady.php

5. Seria ostatnich artykułów z polskiej prasy nawiązujących do naszej społeczności. Regularnie otrzymujemy je od Pracaranandy dasa z ICP, za co mu bardzo dziękujemy. Szczególnie w kontekście owych tekstów przypominamy o możliwości komentowania.
vrinda.net.pl/wiadomosci/prasa.php

6. Pojawił się też pewien drobiazg – otóż od jakiegoś już czasu pod zdjęciami ilustrującymi poszczególne teksty pojawiły się podpisy i komentarze. Wprowadzenie tego elementu wpłynęło korzystnie także na wygląd samej strony z artykułem. Oto przykład takiego komentarza:
vrinda.net.pl/wiadomosci/news.php?lin=1&str=&ser=wiadomosci&sek=aktualnosci&id=225

Na zakończenie pragniemy podzielić się z Tobą naszą radością wynikającą z wciąż rosnącej oglądalności Vrinda.Net.pl. Dzięki osobom takim jak TY, wczoraj odnotowaliśmy tysięczne wejście na nasz portal w samym tylko styczniu tego roku. Według przybliżonych szacunków oglądalność Vrinda.Net.pl trzykrotnie przewyższy miesiące takie jak listopad i grudzień 2001, które już wtedy szokowały nas wzrostem zainteresowania poruszanej na naszych łamach tematyki.

Zapraszamy do częstrzych odwiedzin, gdyż Vrinda.Net.pl rozwija się z coraz więszą dynamiką.

Redakcja Vrinda.Net.pl


  Archiwum   góra
Sentencja
"Król cierpi za swych poddanych, kapłan cierpi za króla, mąż za żonę, zaś mistrz duchowy za swych uczniów."
Canakya Pandit
(Canakya-niti Śastra, 6.10)
Więcej

Newsletter
TAK, od tej chwili chcę otrzymywać, pod mój adres e-mail, Newsletter Vrinda.Net.pl
z info o nowościach na portalu.
Imię i nazwisko


Adres e-mail
Info

Fotoreportaż
review
20.09.2016
Więcej

 
  Redakcja     Współpraca     Kontakt     Newsletter     Statystyki  
| |   Ustaw jako stronę startową   |   Poleć nas znajomemu   |
 
 

Copyright 1999-2019 by Vrinda.Net.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny i wykonanie Dharani Design.

Vrinda.Net.pl
 
Strona startowa Vedanta OnLine Katalog stron WWW