kryszna, kriszna, hare, reinkarnacja, indie, festiwal, ISKCON, vaisnava, wschód, religia, sekta, joga, bóg, budda, jezus, duchowość, yoga, wegatarianizm, portal, taniec indyjski, kamasutra
    sobota, 25 maja 2019 
    

Od Redakcji

Współpraca

Kontakty

Autorzy

Katalog stron WWW

Chat Vrinda.Net.pl

Bazar

Newsletter

Pogoda

Komentarze

Forum


Sonda
Czym dla Ciebie jest Hare Kryszna?
Niebezpieczną sektą
Przejściową modą z Ameryki
Grupą nieszkodliwych dziwaków
Jedną z wielu religii
Autentyczną ścieżką prowadzącą do Boga
Nie mam zdania

Powered by PHP

Powered by MySQL


Sotiko - Internet dla Ciebie!


Znalazłeś błąd lub niedziałający link? Napisz do webmastera.
Bazar Vrinda.Net.pl


OD REDAKCJI
Komentarze na portalu i nowy serwer
20.03.2002 10:25

Odkąd wprowadziliśmy możliwość komentowania wszystkich publikowanych na portalu materiałów, stosowaliśmy dość liberalną politykę oceniania przydatności dodawanych przez Was notatek, gdyż pierwotnie nie zamierzaliśmy aplikować żadnych dotyczących tego reguł. Z jednej strony może to błąd, a z drugiej forma zachęty do korzystania z tej usługi. I zasadniczo można powiedzieć, że nasz cel został osiągnięty – codziennie dodawaliście własne spostrzeżenia i notki w formie komentarzy do artykułów i wydawało się, że prosta prośba o kulturę wypowiedzi jest wystarczająca. Tak jednak było do niedawna, kiedy to po raz pierwszy pojawiła się potrzeba usunięcia kilku wpisów.

Od dzisiaj zatem wprowadzamy pewne ograniczenie w komentowaniu naszych materiałów – otóż nie zgadzamy się, na umieszczanie u nas wypowiedzi, które w jakikolwiek sposób obrażają innych ludzi, bądź zawierają treści agresywne i pozbawione konskruktywizmu. Portal Vrinda.Net.pl jest medium informacyjnym i nie zgadzamy się, by na naszych łamach prowadzono jakiekolwiek prywatne wojenki czy krucjaty. Jeśli ktoś nie potrafi wypowiadać się z zachowaniem ogólnie pojętych zasad dobrego wychowania, jego wypowiedzi będą natychmiast usuwane z baz danych i tym samym znikną bezpowrotnie.

Mamy nadzieję, że taka forma prewencji będzie wystarczającym hamulcem powstrzymującym przed dalszą stratą czasu użytkowników. Zaś jeśli i to nie pomoże, to uruchomimy prosty mechanizm przesyłający wszystkie komentarze do osoby moderującej, która równie sprawnie odsieje bezużyteczne uwagi klasy 'ad personam' oraz obelgi skierowane pod adresem innych użytkowników, bądź ich ideałów.

Na zakończenie pragniemy podzielić się ze wszystkimi radosną nowiną – otóż jak informowaliśmy ostatnio trwały starania zmierzające do uruchomienia nowego serwera, który poza zastosowaniami czysto biznesowymi ugościłby również nasz portal. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że to co miesiąc temu było zaledwie mglistym i trochę oddalonym od realizmu pragnieniem, dzisiaj stało się realną prawdą. Tak, firma Sotiko doczekała się własnego łącza i nowej maszyny, które także i nam posłużą dla szybszego i sprawniejszego dotarcia do wszystkich ludzi zainteresowanych kulturą i filozofią Vaisnava w polskim wydaniu. Z naszej strony gorąco zachęcamy do skorzystania z usług owej firmy oraz do pamiętania, że to co wielkie i głośne nie zawsze jest dobre, zaś małe często posiada niewidoczną siłę.

Dharanikanta das
Vrinda.Net.pl
Sentencja
"Człowiek rodzi się sam i sam umiera, sam doświadcza dobrych i złych konsekwencji swej karmy, sam też udaje się do piekła i do świata duchowego."
Canakya Pandit
(Canakya-niti Śastra, 5.13)
Więcej

Fotoreportaż
review
20.09.2016
Więcej

 
  Redakcja     Współpraca     Kontakt     Newsletter     Statystyki  
| |   Ustaw jako stronę startową   |   Poleć nas znajomemu   |
 
 

Copyright 1999-2019 by Vrinda.Net.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt graficzny i wykonanie Dharani Design.

Vrinda.Net.pl
 
Strona startowa Vedanta OnLine Katalog stron WWW